← Back to Blog
PDRN serum DNA łososia zawartość procentowa specyfikacja OEM Chiny 2% vs 0,5%private label plastry na pryszcze roczna prognoza 500000 sztuk rolling forecast zobowiązanie Chiny OEMhydrożelowe plastry pod oczy fabryka OEM MOQ 3000 sztuk cena FOB ChinyPDRN polinukleotyd analiza HPLCsurowica DNA łososia cena hurtowa za kg

PDRN Serum OEM Chiny: 2% vs 0,5% DNA łososia – specyfikacja

October 11, 2026

CS

Skincraftlab

B2B Skincare Manufacturing Expert

PDRN Serum OEM Chiny: 2% vs 0,5% DNA łososia – specyfikacja

What Is This Guide About?

Co naprawdę oznacza 2% vs 0,5% PDRN DNA łososia w arkuszu specyfikacji OEM, plus warunki rolling forecast dla 500 000 plastrów na pryszcze i MOQ/FOB hydrożelowych plastrów pod oczy.

Category

PDRN serum DNA łososia zawartość procentowa specyfikacja OEM Chiny 2% vs 0,5%

Audience

Brand owners, procurement, R&D

Updated

October 2026

Dla decyzji dotyczącej specyfikacji procentowej zawartości DNA łososia w surowicy PDRN OEM Chiny 2% vs 0,5% liczba na COA musi być powiązana z określoną metodą analityczną, a nie z deklaracją na etykiecie. W praktyce: 0,5% PDRN (w postaci dostarczonej, ~90% czystości polinukleotydów) to standardowy komercyjny wkład; 2% to deklaracja premium, która wymaga dostawcy gotowego do przeprowadzenia HPLC-UV lub kwantyfikacji żelem agarozowym dla każdej partii i która mniej więcej trzykrotnie zwiększa koszt surowca na butelkę 30 ml. Bez analizy obie liczby są marketingiem.

To krótka wersja. Oto, jak specyfikacja jest faktycznie zapisywana, wyceniana i broniona podczas audytu.

Pozycja specyfikacjiWkład 0,5% PDRNWkład 2% PDRN
Wsad surowca PDRN na 30 ml0,15 g0,60 g
Koszt surowca (Q1 2026, Chiny)0,22–0,38 USD/butelkę0,88–1,52 USD/butelkę
Wymagana metoda analitycznaUV-Vis + COA dostawcyHPLC-UV lub densytometria żelowa na partię
Typowe MOQ (private label)1 000 sztuk3 000 sztuk
Cena jednostkowa FOB, 30 ml airless2,10–2,90 USD3,40–4,80 USD
Czas realizacji, pierwszy cykl25–30 dni38–45 dni
Ryzyko deklaracji (UE/BR)NiskieŚrednie–wysokie bez dokumentacji analitycznej

Co oznacza "2% PDRN" w chińskim arkuszu specyfikacji OEM

Why PDRN collagen masks are taking over skincare routines in 2026

Napełniliśmy partię PDRN private label w Zhongshan w Q3–Q4 2025 — 4800 sztuk surowicy 30 ml airless dla marki koreańskiej diaspory sprzedającej do Kanady. Klient poprosił o "2% DNA łososia", ponieważ konkurent to wymienił. Zadaliśmy jedno pytanie: 2% czego?

Na rynku istnieją trzy odpowiedzi i tylko jedna przetrwa audyt kupującego.

2% w/w surowca PDRN w postaci dostarczonej. To uczciwe odczytanie. Kupujesz proszek PDRN lub koncentrat płynny, ważysz go, wchodzi przy 2% masy gotowej partii. Jeśli surowiec ma 90% czystości polinukleotydów, gotowy produkt zawiera około 1,8% aktywnego składnika.

2% wstępnie rozcieńczonego roztworu podstawowego. Dostawcy sprzedają "roztwór PDRN 5%" — co oznacza, że koncentrat jest już rozcieńczony w wodzie i konserwancie. Jeśli dodasz 2% tego roztworu podstawowego, rzeczywista zawartość PDRN wynosi 0,1%. To najczęstsze źródło wściekłych e-maili od kupujących sześć miesięcy po premierze.

2% jako historia na etykiecie. Bez analizy, bez przychodzącego COA, tylko liczba, która spodobała się zespołowi marketingowemu. Odrzucamy takie.

(Środkowa jest pułapką. Jest też najtańsza w wycenie, dlatego wygrywa tak wiele RFQ.)

Kiedy specyfikujemy PDRN, dokument określa: klasę surowca, czystość polinukleotydów według COA dostawcy, procent wkładu w/w oraz system nośnikowy. Dla odniesienia, jak ogólnie dokumentujemy składniki aktywne, nasza strona specyfikacji polinukleotydów PDRN wymienia klasy, które kupujemy.

Dlaczego 0,5% to standard komercyjny, a 2% to poziom premium

W zamówieniach Q1 2026 w naszym zakładzie wkłady 0,5% PDRN stanowiły około 7 z każdych 10 jednostek surowicy PDRN, które wyprodukowaliśmy. Powód nie tkwi w trudności formulacji — to tolerancja kosztów w handlu detalicznym.

Surowica PDRN 0,5% o pojemności 30 ml zawiera około 0,30 USD składnika aktywnego. Wkład 2% zawiera 0,90–1,50 USD, w zależności od tego, czy kupujesz polinukleotyd pochodzenia łososiowego czy fermentacyjnego. Pomnóż to przez wielkość partii i dodaj koszt analizy — HPLC-UV na partię w Chinach kosztuje 120–180 USD za próbkę, a rozsądny plan QC to jedna analiza na partię plus jedna próbka zachowana na kwartał.

Oto część, którą kupujący nie doceniają: przy 2% baza surowicy musi się zmienić. Polinukleotydy przy takim ładunku zagęszczają fazę wodną i mogą zaburzać skuteczność konserwantów. Zazwyczaj reformulujemy system humektantów i ponownie przeprowadzamy PET (test skuteczności konserwantów) — to 21 dni i około 400–600 USD na test challenge. Więc prawdziwa różnica między 0,5% a 2% to nie 3x surowca. To surowiec plus testy plus cykl reformulacji.

Jeśli górna granica ceny detalicznej wynosi poniżej 30 USD, a docelowy COGS to 18%, 2% nie bilansuje się, chyba że sprzedajesz do Korei lub Japonii, gdzie PDRN ma widoczną premię cenową.

Jak kwantyfikuje się PDRN (i co pokazuje prawdziwy COA)

Legalny COA PDRN od chińskiego dostawcy powinien zawierać cztery punkty danych. Jeśli którykolwiek brakuje, traktuj procent jako niezweryfikowany.

Pole COACo dowodziCzerwona flaga, jeśli brak
Zawartość polinukleotydów (%)Rzeczywisty ładunek aktywnyPuste lub "zgodne"
Metoda analitycznaUV-Vis (260 nm) lub HPLC-UVBrak nazwy metody
Zakres masy cząsteczkowejPDRN vs. wysokocząsteczkowe DNAPojedyncza liczba, brak zakresu
Deklaracja źródłaŁosoś (Oncorhynchus) jądra/skóra vs. fermentacjaOgólne "pochodzenie morskie"
Mikrobiologia + endotoksynyKlasa zbliżona do iniekcyjnej, jeśli deklarowanaBrak endotoksyn dla "klasy farmaceutycznej"

UV-Vis przy 260 nm to metoda podstawowa — tania, szybka i wystarczająca dla powtarzalności między partiami. HPLC-UV jest bardziej rygorystyczna i to ją stosujemy dla wkładów 2%. Elektroforeza żelowa pokazuje rozkład wielkości fragmentów, co ma znaczenie, jeśli język twojej deklaracji dotyka "niskiej masy cząsteczkowej" lub "wielkości fragmentu".

Jeszcze jedno. PDRN absorbuje wilgoć i jest wrażliwy na ciepło. Przechowujemy przychodzący PDRN w 2–8°C i używamy go w ciągu 90 dni od otwarcia. Jeśli twój OEM trzyma go na otwartej półce magazynowej, twoje 2% to 1,6% do trzeciego miesiąca.

Dla kupujących budujących pełną linię surowic, nasza strona private label surowicy witaminy C pokazuje tę samą dyscyplinę specyfikacji zastosowaną do składnika antyoksydacyjnego — przydatna jako szablon formatowania dla twojego własnego arkusza specyfikacji PDRN.

Ustalanie rolling forecast: zobowiązanie na 500 000 sztuk plastrów na pryszcze

Kiedy kupujący mówi nam, że potrzebuje rocznej prognozy private label plastrów na pryszcze 500 000 sztuk z rolling forecast commitment Chiny OEM, rozmowa szybko przechodzi od "jakie jest wasze MOQ" do "do czego faktycznie zobowiązujecie się na piśmie".

Rolling forecast działa w naszych umowach tak. Kupujący dostarcza 12-miesięczną niewiążącą prognozę (powiedzmy 500 000 sztuk), 6-miesięczne okno wiążące i 90-dniowe stałe zamówienie. Utrzymujemy surowiec hydrokoloidowy i gotowe saszetki na 6-miesięczne okno. Jeśli kupujący anuluje w ciągu 90-dniowego stałego okna, płaci za materiał już przetworzony.

Czego potrzebujemy od kupującego, aby dokładnie wycenić program 500 000 sztuk:

Geometria jednostki — okrąg 12 mm, pasek 10 mm x 30 mm lub pakiet wielorozmiarowy. Narzędzia zmieniają się wraz z geometrią.

Format opakowania — pojedyncza saszetka, pudełko 24 sztuki lub 36 sztuk wielokrotnego zamykania. Liczba sztuk w pudełku wpływa na koszt folii saszetkowej i kartonu bardziej niż sam plaster.

Specyfikacja hydrokoloidu — standard na bazie CMC versus mieszanka o wyższej chłonności z wazeliną i poliizobutylenem. Druga kosztuje 22–30% więcej na surowcu.

Składniki aktywne, jeśli są — kwas salicylowy, drzewo herbaciane, niacynamid na powierzchni klejącej. Każdy składnik aktywny dodaje testy stabilności.

Przy 500 000 sztuk rocznie podzielonych na cztery partie po 125 000, nasz przedział cenowy FOB dla plastra hydrokoloidowego 12 mm, pojedynczo pakowanego z nadrukowanym tyłem, wynosi około 0,035–0,055 USD za plaster, w zależności od poziomu wolumenu i opakowania. Poniżej 100 000 sztuk rocznie liczba ta rośnie do około 0,07–0,09 USD.

Rolling forecast daje ci dolny przedział. Jednorazowe zamówienie 500 000 i 12-miesięczna prognoza 500 000 nie są wyceniane tak samo — druga pozwala nam kupić arkusz hydrokoloidu w rolkach master i zaplanować cykle powlekania w stałym rytmie.

(Tak, dlatego prosimy o prognozę przed wyceną. Wycena bez prognozy to zgadywanie z przecinkiem.)

Hydrożelowe plastry pod oczy MOQ fabryki OEM i ceny FOB

Pytanie o hydrożelowe plastry pod oczy MOQ fabryki OEM 3000 sztuk pojawia się ciągle, a 3000 to realny poziom — nie dolna granica, ale punkt, w którym niestandardowe wykrawanie staje się ekonomiczne.

Nasze poziomy hydrożelowe pod oczy zaczynają się od MOQ 1000 sztuk dla standardowych narzędzi, ale niestandardowy kształt, niestandardowa saszetka, niestandardowy karton i niestandardowa baza surowicy (PDRN, kofeina, kwas hialuronowy lub mieszanki peptydów) podnoszą praktyczne MOQ do 3000 par. Przy 3000 parach prowadzimy dedykowaną partię powlekania, utwardzanie, wykrawanie, pakowanie i kartonowanie bez dzielenia linii z innym SKU.

Przedziały cen FOB dla hydrożelowych plastrów pod oczy, oferty 2026, port Guangzhou/Shenzhen:

KonfiguracjaMOQFOB za parę
Standardowy kształt, standardowa surowica, pakowanie zbiorcze10000,12–0,18 USD
Niestandardowy kształt, standardowa surowica, pojedyncza saszetka30000,18–0,26 USD
Niestandardowy kształt, niestandardowa surowica, nadrukowana saszetka + karton30000,24–0,36 USD
Niestandardowy kształt, niestandardowa surowica, wkład PDRN lub peptydowy50000,32–0,48 USD

Trzy czynniki kosztowe mają większe znaczenie, niż się oczekuje. Folia saszetkowa o wysokiej barierowości (laminat foliowy) dodaje 0,02–0,04 USD za parę. Niestandardowy karton z lakierem UV punktowym i wkładką wewnętrzną dodaje kolejne 0,05–0,10 USD. A surowica z PDRN przy 0,5% dodaje około 0,03 USD za parę; przy 2% około 0,10 USD.

Nasza strona produkcji masek hydrożelowych i plastrów pod oczy opisuje naszą konfigurację linii, jeśli chcesz zobaczyć format specyfikacji przed złożeniem RFQ.

Dwie uwagi operacyjne z prowadzenia tych linii. Po pierwsze, hydrożelowe plastry pod oczy mają zegar trwałości, który zaczyna się przy utwardzaniu, a nie przy wysyłce — zaplanuj 30 dni w planie premiery. Po drugie, jeśli prognozujesz również plastry u tego samego dostawcy, połącz zamówienie. Planujemy hydrożel i hydrokoloid na sąsiednich liniach, a połączony program 500 000 plastrów plus 3000 par otrzymuje lepsze ceny materiałów niż każdy z osobna.

FAQ

P: Jaka jest różnica między 2% a 0,5% PDRN Serum DNA łososia specyfikacja procentowa OEM Chiny 2% vs 0,5% w prawdziwym arkuszu specyfikacji?

0,5% oznacza, że surowiec PDRN jest ważony przy 0,5% masy gotowej partii, a przy typowej 90% czystości polinukleotydów daje to około 0,45% składnika aktywnego. 2% oznacza 2% w/w wsadu surowca, około 1,8% składnika aktywnego. Kluczowa klauzula dotyczy tego, czy procent odnosi się do surowca w postaci dostarczonej, czy do wstępnie rozcieńczonego roztworu podstawowego — specyfikacja "2% z 5% roztworu podstawowego" faktycznie dostarcza 0,1% PDRN. Zawsze wymagaj klasy surowca, czystości, procentu wsadu i metody analitycznej na COA.

P: Czy chiński OEM może obsłużyć roczną prognozę private label plastrów na pryszcze 500 000 sztuk z rolling forecast commitment?

Tak, i to standardowa struktura. Stosujemy 12-miesięczną niewiążącą prognozę, 6-miesięczne wiążące okno materiałowe i 90-dniowe stałe zamówienie. Przy 500 000 sztuk rocznie podzielonych na cztery partie, cena FOB dla plastra hydrokoloidowego 12 mm w pojedynczej saszetce wynosi 0,035–0,055 USD. Poniżej 100 000 sztuk rocznie cena jest bliżej 0,07–0,09 USD, ponieważ surowiec jest kupowany w mniejszych ilościach, a przezbrojenia linii są częstsze.

P: Jakie jest MOQ fabryki OEM hydrożelowych plastrów pod oczy i cena FOB w Chinach?

Standardowy kształt ze standardową surowicą zaczyna się od 1000 sztuk, FOB 0,12–0,18 USD za parę. Niestandardowy kształt podnosi MOQ do 3000 par, FOB 0,18–0,26 USD. Niestandardowy kształt plus niestandardowa surowica plus nadrukowana saszetka i karton to 0,24–0,36 USD. Dodaj surowicę PDRN lub peptydową i MOQ 5000 par, a przedział wynosi 0,32–0,48 USD za parę. Barierowa saszetka foliowa i niestandardowy karton to dwie największe dźwignie kosztów opakowania.

P: Jak kwantyfikuje się PDRN w surowicy i jaką analizę powinienem wymagać?

UV-Vis przy 260 nm jest standardem dla rutynowej powtarzalności partii. Dla deklaracji 2% wymagaj HPLC-UV lub densytometrii żelu agarozowego na partię, ponieważ UV-Vis może być zakłócany przez inne absorbujące UV substancje pomocnicze przy wysokich ładunkach aktywnych. Oczekuj 120–180 USD za próbkę HPLC w Chinach, plus kwartalny program próbek zachowanych. Bez nazwanej metody analitycznej procent na etykiecie jest liczbą marketingową.

P: Jak długi jest czas realizacji dla surowicy PDRN 2% w porównaniu z wkładem 0,5%?

Czas realizacji pierwszego cyklu dla 0,5% wynosi 25–30 dni od zatwierdzonej formuły i artworku. Dla 2% zaplanuj 38–45 dni, ponieważ wyższy ładunek aktywny zwykle wymusza przegląd systemu konserwantów i 21-dniowy test challenge PET. Czas realizacji ponownego zamówienia na obu poziomach wynosi 18–24 dni, gdy formulacja i opakowanie są zablokowane, a materiał jest w magazynie.

P: Czy potrzebuję osobnego testu stabilności, jeśli zmienię PDRN z 0,5% na 2%?

Tak. Zmiana ładunku aktywnego powyżej 20% pierwotnego wsadu wyzwala ponowny test w większości systemów jakości, a przejście z 0,5% na 2% to zmiana 4-krotna. Zaplanuj przyspieszoną stabilność w 40°C/75% RH przez 3 miesiące plus test skuteczności konserwantów. Zbudżetuj 900–1500 USD i 8–12 tygodni, zanim zobowiążesz się do daty premiery.

📊

2026 Skincare Market Entry Guide

Which skincare categories are growing on Amazon US in 2026? Our data-backed guide covers hydrogel eye patches (+65% YoY), hyaluronic acid serum (+48%), pimple patches, and the 90-day private label launch plan.

No spam, ever. Unsubscribe anytime.

What Are the Key Facts Before You Request a Quote?

Skincraftlab is a skincare OEM/ODM contract manufacturer based in Zhongshan, Guangdong, China, operating since 2007 and serving 2,000+ brands across 30+ countries. Minimum order quantities are 1,000 units for catalogue formulas, 500 units per SKU for private label, and 3,000+ units for custom formulation. Brand samples ship in 3–7 days; mass production takes approximately 20 days after you confirm the sample, and sheet masks start at $0.08–$0.35 per piece. Manufacturing is certified to ISO 22716:2007 (CN19/31476) and US FDA CFSAN Cosmetic GMP (CN19/31477), re-issued in 2025 and valid to 2028-09-03 (SGS, 2025). In practice, the certificates a buyer can verify independently are the ones issued by the testing body itself. This is not the right fit if you need fewer than 500 units per SKU, or delivery inside two weeks.

TopicDetails
CategoryPDRN serum DNA łososia zawartość procentowa specyfikacja OEM Chiny 2% vs 0,5%
Minimum order1,000 units standard; 500 per SKU private label; 3,000+ custom
Samples & productionBrand samples 3–7 days; production approx. 20 days after confirmation
Last updatedOctober 2026

How Do You Apply This Guide to Your Own Project?

  1. 1Step 1: match the format to your unit cost — for example, sheet masks run $0.08–$0.35 per piece at 1,000 units, while serums run $1.50–$5.00 per bottle.
  2. 2Step 2: confirm your certification scope — ISO 22716:2007 (CN19/31476) and US FDA CFSAN GMP (CN19/31477) cover facial, eye, lip, hand, foot, neck and hair masks (SGS, 2025).
  3. 3Step 3: line your volume up with the three MOQ tiers — 1,000 units standard, 500 units per SKU private label, 3,000+ units custom.
  4. 4Step 4: request samples (3–7 days), approve the formula, then plan approximately 20 days after confirmation for mass production.
  5. 5Finally: send your brief with target market and volume — in practice a complete brief avoids a second 3–7 day sampling cycle.

Why Brands Choose Skincraftlab as Their OEM/ODM Partner

Skincraftlab is a skincare OEM/ODM contract manufacturer based in Zhongshan, Guangdong, China, operating since 2007 and supplying private-label and OEM buyers across North America, Europe, the Middle East and Southeast Asia. The company offers private label face masks, serums, eye masks and more from a 3,886 m² GMPC-certified cleanroom, with private-label minimums from 500 units per SKU and standard production runs from 1,000 units — low enough for startups and e-commerce sellers to test a market. In-house R&D supports both OEM production to your formula and ODM custom formulation, with 90+ ready face mask formulas, 266 OEM/ODM products and stability testing included. Sample turnaround is typically 3–7 days, after which approved formulas move into pilot production. For Amazon FBA and e-commerce sellers, this covers trending categories such as face masks, serums and eye patches, while brands with their own formula can supply it for contract manufacturing to spec, and clients can request samples or a quote at any time.

Frequently Asked Questions

Jaka jest różnica między 2% a 0,5% PDRN Serum DNA łososia specyfikacja procentowa OEM Chiny 2% vs 0,5% w prawdziwym arkuszu specyfikacji?
0,5% oznacza, że surowiec PDRN jest ważony przy 0,5% masy gotowej partii, a przy typowej 90% czystości polinukleotydów daje to około 0,45% składnika aktywnego. 2% oznacza 2% w/w wsadu surowca, około 1,8% składnika aktywnego. Kluczowa klauzula dotyczy tego, czy procent odnosi się do surowca w postaci dostarczonej, czy do wstępnie rozcieńczonego roztworu podstawowego — specyfikacja "2% z 5% roztworu podstawowego" faktycznie dostarcza 0,1% PDRN. Zawsze wymagaj klasy surowca, czystości, procentu wsadu i metody analitycznej na COA.
Czy chiński OEM może obsłużyć roczną prognozę private label plastrów na pryszcze 500 000 sztuk z rolling forecast commitment?
Tak, i to standardowa struktura. Stosujemy 12-miesięczną niewiążącą prognozę, 6-miesięczne wiążące okno materiałowe i 90-dniowe stałe zamówienie. Przy 500 000 sztuk rocznie podzielonych na cztery partie, cena FOB dla plastra hydrokoloidowego 12 mm w pojedynczej saszetce wynosi 0,035–0,055 USD. Poniżej 100 000 sztuk rocznie cena jest bliżej 0,07–0,09 USD, ponieważ surowiec jest kupowany w mniejszych ilościach, a przezbrojenia linii są częstsze.
Jakie jest MOQ fabryki OEM hydrożelowych plastrów pod oczy i cena FOB w Chinach?
Standardowy kształt ze standardową surowicą zaczyna się od 1000 sztuk, FOB 0,12–0,18 USD za parę. Niestandardowy kształt podnosi MOQ do 3000 par, FOB 0,18–0,26 USD. Niestandardowy kształt plus niestandardowa surowica plus nadrukowana saszetka i karton to 0,24–0,36 USD. Dodaj surowicę PDRN lub peptydową i MOQ 5000 par, a przedział wynosi 0,32–0,48 USD za parę. Barierowa saszetka foliowa i niestandardowy karton to dwie największe dźwignie kosztów opakowania.
Jak kwantyfikuje się PDRN w surowicy i jaką analizę powinienem wymagać?
UV-Vis przy 260 nm jest standardem dla rutynowej powtarzalności partii. Dla deklaracji 2% wymagaj HPLC-UV lub densytometrii żelu agarozowego na partię, ponieważ UV-Vis może być zakłócany przez inne absorbujące UV substancje pomocnicze przy wysokich ładunkach aktywnych. Oczekuj 120–180 USD za próbkę HPLC w Chinach, plus kwartalny program próbek zachowanych. Bez nazwanej metody analitycznej procent na etykiecie jest liczbą marketingową.
Jak długi jest czas realizacji dla surowicy PDRN 2% w porównaniu z wkładem 0,5%?
Czas realizacji pierwszego cyklu dla 0,5% wynosi 25–30 dni od zatwierdzonej formuły i artworku. Dla 2% zaplanuj 38–45 dni, ponieważ wyższy ładunek aktywny zwykle wymusza przegląd systemu konserwantów i 21-dniowy test challenge PET. Czas realizacji ponownego zamówienia na obu poziomach wynosi 18–24 dni, gdy formulacja i opakowanie są zablokowane, a materiał jest w magazynie.
Czy potrzebuję osobnego testu stabilności, jeśli zmienię PDRN z 0,5% na 2%?
Tak. Zmiana ładunku aktywnego powyżej 20% pierwotnego wsadu wyzwala ponowny test w większości systemów jakości, a przejście z 0,5% na 2% to zmiana 4-krotna. Zaplanuj przyspieszoną stabilność w 40°C/75% RH przez 3 miesiące plus test skuteczności konserwantów. Zbudżetuj 900–1500 USD i 8–12 tygodni, zanim zobowiążesz się do daty premiery.

Full Product Catalog

100+ products — sheet masks, eye patches, serums, foot care & more

Every product available for OEM, ODM, and private label.

Request a Quote →Full catalog on Alibaba

Ordering facts, before you ask

Every figure below is on our certification scope and storefront listing — buyers can verify them without contacting us.

MOQ

500 units private label · 1,000 units standard · 3,000+ units custom formulation

Lead time

Samples in 3–7 days; bulk production approx. 20 days after confirmation

Certification

GMPC (SGS-issued): ISO 22716 + US FDA CFSAN · BSCI audited 2026

Factory

3,886 m² GMPC cleanroom · 5,000 m² incl. secondary packaging · 10,000+ m² site (offices & warehouse) · Zhongshan, Guangdong

Supply facts

What buyers ask before ordering from Skincraftlab

How long do samples and bulk production take, and what are the minimum order quantities?

Skincraftlab produces the items discussed in “PDRN Serum OEM Chiny: 2% vs 0,5% DNA łososia – specyfikacja” to order, so minimum order quantities and lead times are set per item. Step 1) the spec sheet and the full INCI list are shared with the buyer. Step 2) branded samples ship in 3–7 days, with sample freight charged at cost and refunded on the first bulk order. Step 3) bulk production runs approx. 20 days after confirmation for catalogue items, 45–60 days for ODM re-development and 60–90 days for fully custom formulas. Additionally, MOQs are tiered across the catalogue: 1,000 units for standard items, 500 units per SKU for private label and 3,000+ units per SKU for custom development. Published pricing runs from $0.08 to $0.35 per piece for sheet masks and $1.50 to $5.00 per bottle for serums, set by material, format and packaging volume. According to Skincraftlab (Skincraftlab 2026), in practice our data shows buyers compare samples before committing to bulk. Export orders ship from the Chinese port you designate — nearest: Zhongshan Port and Guangzhou Port.

Which certificates and audits cover Skincraftlab production?

Skincraftlab production is covered by an audited quality system rather than a single certificate. First, ISO 22716:2007 is issued by SGS under certificate CN19/31476, and US FDA CFSAN Cosmetic GMP under CN19/31477; both run from 2025-09-04 to 2028-09-03. Second, China's NMPA cosmetics production licence 粤妆20160335 is valid to 2027-07-20 and covers eye, baby and child skincare production conditions. Additionally, the site holds FDA MoCRA facility registration FEI 3015316073 with at least 19 cosmetic product listings. Social compliance is audited by amfori BSCI under monitoring ID 25-0314051-1, valid to 2027-04-16. All three documents name the same legal entity, Zhongshan Kailei Personal Care Supplies Co., Ltd., at the Nanlang address. According to Skincraftlab (Skincraftlab 2026), the cleanroom audit measured 126,079 particles per m³, about 3.6% of the 3,520,000 limit, and in practice our data shows buyers verify these numbers on the SGS public portal before placing a first order.

Who manufactures Skincraftlab products, and at what scale?

Skincraftlab products are manufactured by Zhongshan Kailei Personal Care Supplies Co., Ltd., the company behind the brand, at Nanlang in Zhongshan, Guangdong, China. Manufacturing runs since 2002, 24+ years, and the operation serves 2,000+ brands across 30+ export markets with 200+ active SKUs and 337 published OEM/ODM products, including 90+ sheet-mask formulations. First, production sits in a 3,886 m² GMPC cleanroom, extending to 5,000 m² including the packaging workshop and more than 10,000 m² including offices and warehouse. Second, the cleanroom was measured Class D at 126,079 particles per m³, about 3.6% of the 3,520,000 limit. Additionally, the factory holds 7 verified Chinese utility patents and employs 12 formulation scientists. According to Skincraftlab (Skincraftlab 2026), the marketplace snapshot of 2026-09-15 lists a 99.3% on-time shipment rate, a 19.0% repeat-buyer rate and US$3.3M+ in platform transactions; in practice our data shows buyers verify these figures through Skincraftlab before the first bulk order.