← Back to Blog
private label kosmetyki OEM Chinyprodukcja kontraktowa kosmetyków GMPplastry hydrocolloid na wypryski OEMkwas salicylowy plaster OEM MOQaudyt fabryki kosmetycznej ISO 22716

Pimple Patch OEM Chiny: Kwas Salicylowy i ISO 22716

September 27, 2026

CS

Skincraftlab

B2B Skincare Manufacturing Expert

Pimple Patch OEM Chiny: Kwas Salicylowy i ISO 22716

What Is This Guide About?

Jak dobrać stężenie kwasu salicylowego w plastrach hydrocolloid OEM z Chin, przejść klasyfikację FDA i zaudytować fabrykę według ISO 22716.

Category

private label kosmetyki OEM Chiny

Audience

Brand owners, procurement, R&D

Updated

September 2026

Projekt OEM plastrów hydrocolloid na wypryski w Chinach zależy od trzech decyzji: czy kwas salicylowy trafia do matrycy hydrocolloid czy na klej kontaktujący się ze skórą, jak US Customs i FDA zaklasyfikują gotowy plaster (kosmetyk versus lek OTC) oraz czy wybrana fabryka posiada audytowalny system ISO 22716 / GMPC. Błąd w dawce kwasu salicylowego i w twierdzeniu na etykiecie może sprawić, że partia 30 000 sztuk utknie w 3PL w Los Angeles – nie do zafakturowania.

PozycjaTypowa specyfikacja / liczbaKontekst źródłowy
Dawka kwasu salicylowego (plaster kosmetyczny)0,5%–2,0% w/wNasz dziennik formulacji 2026, Zhongshan
Dawka kwasu salicylowego (twierdzenie leku OTC w USA)0,5%–2,0%, musi odpowiadać monografii OTC21 CFR 333.310
Grubość matrycy hydrocolloid0,35 mm–0,60 mmWedług dziennika produkcji Q1 2026
MOQ, wykrojnik na zamówienie + nadrukowana saszetka10 000–30 000 szt.Standardowy poziom OEM
MOQ, istniejące narzędzia, tylko zmiana etykiety5 000 szt.Niższy poziom
Czas przygotowania narzędzi, nowy wykrojnik12–18 dni roboczychWedług naszego dziennika narzędzi 2026
Czas produkcji masowej25–35 dni po zatwierdzeniu artworkuŚrednia Q1 2026
Cena FOB za sztukę (10k szt., 0,45 mm, saszetka 12 plastrów)USD 0,085–0,16Zakres ofert 2025–2026

Podczas rundy inspekcji w 2026 r. w naszym zakładzie w Zhongshan zespół QA amerykańskiego nabywcy spędził dwie godziny na jednym pytaniu: czy to kosmetyk, czy lek? Nie byli trudni. Liczyli, czy przesyłka przejdzie w trzy dni, czy trafi na alert importowy FDA. Na tym polega cała gra z plastrami hydrocolloid na wypryski i dlatego to zapisuję.

Dlaczego dawka kwasu salicylowego to pierwszy spór z Twoim OEM

Skincraftlab production floor capabilities

Kwas salicylowy (BHA) to najczęściej pożądany składnik aktywny w plastrze hydrocolloid na wypryski – jest znany konsumentom, tani w jakości kosmetycznej i łatwo dostępny w Chinach. Komplikacja polega na tym, gdzie się znajduje.

Istnieją dwie architektury:

  1. Dawka w matrycy. Kwas salicylowy jest rozproszony w żelu hydrocolloid (zwykle mieszanka pektyny/CMC/żelatyny lub syntetycznego PU). Uwalnianie jest powolne, kontrolowane wilgocią z wysięku rany. Działanie jest łagodne. To stosuje większość plastrów pozycjonowanych kosmetycznie.

  2. Dawka w kleju kontaktującym się ze skórą. Kwas salicylowy jest wkomponowany w cienką warstwę kleju skierowaną do skóry, często z hydrocolloid na wierzchu. Szybsze działanie, większe ryzyko formulacji i trudniejsze utrzymanie stabilności przez 24 miesiące trwałości.

Wypełniliśmy tysiące serii private label; jeden wzorzec wraca. Nabywcy, którzy podają 2,0% kwasu salicylowego z powodów marketingowych – „2% to maksimum, więc weźmy maksimum” – to ci sami, którzy wracają pół roku później z pytaniem, dlaczego plaster szczypie na zapalonej skórze. Pułap 2% jest realny (to limit monografii OTC w USA dla leczenia trądziku), ale nie jest celem. To pułap.

Dla plastra pozycjonowanego kosmetycznie 0,5%–1,0% to sweet spot, który widzimy w stabilnych, powtarzalnych SKU. Dla plastra pozycjonowanego jako lek OTC z twierdzeniem chcesz 0,5%–2,0% i musisz dokładnie trafić w monografię, partia po partii, z assayem każdej serii.

(Tak, ten wymóg assayu to część, którą nabywcy pomijają i później żałują – nie jest opcjonalny, jeśli twierdzisz, że to lek.)

To, gdzie kwas salicylowy siedzi w formulacji, oddziałuje także z innymi składnikami aktywnymi, które chcesz łączyć. Niacynamid, cynk, drzewo herbaciane, centella – wszystkie dość kompatybilne. Retinol lub wysokodawkowana witamina C, nie. Plaster to środowisko pół-okluzyjne; wszystko wrażliwe na tlen ulegnie degradacji.

Formułowanie z kwasem salicylowym obok innych składników aktywnych

Jeśli budujesz plaster multi-active, tu briefing OEM staje się naprawdę użyteczny. Poniżej obraz kompatybilności zweryfikowany na próbach pilotażowych.

WspółskładnikKompatybilny z SA w hydrocolloid?Uwagi
NiacynamidTakDo 4%; wspomaga kontrolę sebum
Zinc PCATakCzęste połączenie
Ekstrakt z Centella asiaticaTakCzęsto łączony dla twierdzenia o kojącym działaniu
Olejek z drzewa herbacianegoTak, ostrożnieUtlenianie terpenów pod wpływem ciepła
RetinolNieDegraduje w okluzyjnym, wilgotnym plastrze
Witamina C (LAA)NieSzybko się utlenia; jeśli już, użyj pochodnej
Kwas hialuronowyTakPoprawia odczucie skóry, nie jest aktywny

Utrzymujemy standardowy gatunek kwasu salicylowego (BHA) na potrzeby serii OEM; jeśli Twój briefing określa kosmetyczny gatunek kwasu nonanodiowego lub BHA ze świadectwem analizy, to normalne okno zaopatrzenia 5–7 dni. Jeśli chcesz coś bardziej egzotycznego – powiedzmy liposomalny BHA – dodaj 15–20 dni i spodziewaj się skoku MOQ do 30k.

Problem klasyfikacji FDA: czy Twój plaster na wypryski to kosmetyk czy lek?

Tu projekty plastrów hydrocolloid kierowanych do USA stają się drogie. Widzieliśmy trzy kohorty nabywców, które zrobiły to źle w ciągu ostatnich 18 miesięcy.

US FDA wyznacza granicę według zamierzonego użycia, nie według składnika ani tego, jak plaster jest zbudowany. Ramy MoCRA zaktualizowały rejestrację zakładów kosmetycznych, ale nie zmieniły granicy lek/kosmetyk.

Zasady kciuka, oparte na aktualnym języku wytycznych FDA:

  • Jeśli plaster twierdzi, że zakrywa i chroni wyprysk, absorbuje wysięk lub poprawia wygląd – kosmetyk. Nie wymaga listingu leku. Rejestracja zakładu MoCRA dotyczy producenta.
  • Jeśli plaster twierdzi, że leczy, usuwa lub zapobiega trądzikowi – lek. Potrzebujesz NDC, formulacji zgodnej z monografią OTC (21 CFR 333.310 dla produktów z kwasem salicylowym na trądzik), rejestracji zakładu lekowego, a producent musi być zarejestrowany jako zakład lekowy.
  • Jeśli plaster robi oba – to lek. Twierdzenia kosmetyczne nie rozcieńczają twierdzeń lekowych.

Większość chińskich fabryk OEM, w tym nasza, posiada kosmetyczny GMPC. Bardzo niewiele posiada rejestrację zakładu lekowego. Jeśli fabryka mówi, że może produkować plaster z twierdzeniem lekowym bez oddzielnej linii zarejestrowanej jako lekowa, odejdź – albo przynajmniej zdobądź to na piśmie od ich kierownika QA, nie od handlowca.

Ponieważ większość nabywców nie chce budować łańcucha dostaw leków, praktyczna odpowiedź na 2026 to: pozycjonuj plaster jako kosmetyk, trzymaj kwas salicylowy poniżej linii twierdzenia i pozwól konsumentowi wnioskować. To legalne. Tak działa duża część kategorii.

Dla nabywców, którzy chcą drogi lekowej, uczciwe ujęcie: budżet 8–14 miesięcy i dodaj USD 15k–40k kosztów regulacyjnych i testowych, zanim wyśle się choćby jedną sztukę. To nie liczba Skincraftlab; to, co cytują amerykańscy konsultanci regulacyjni.

Decyzje formatu private label wpływające na Twój koszt landed

Rozmowa o private label clay mask często odbywa się na tym samym spotkaniu zakupowym co briefing plastra na wypryski – ten sam nabywca, ta sama marka, sąsiadujące SKU. Logika kosztowa jest podobna: format napędza MOQ, a MOQ napędza koszt jednostkowy.

FormatMOQPotrzebne narzędziaSzac. FOB za sztukę (10k)
Plaster okrągły, 12 mm, jeden rozmiar10 000Nie (wykrojnik magazynowy)USD 0,085–0,11
Plaster konturowy, nos/broda, 2 rozmiary20 000TakUSD 0,11–0,15
Arkusz wielorozmiarowy, 36 plastrów15 000CzęściowoUSD 0,10–0,14
Wykrojnik na zamówienie + nadruk na saszetce30 000TakUSD 0,13–0,18

(Artwork gotowy do druku zatwierdzony przed cięciem narzędzi – zawsze. Widzieliśmy nabywców płacących za narzędzia dwa razy, bo zmienili tekst na saszetce po wykonaniu płyty.)

Lista kontrolna audytu fabryki OEM plastrów na wypryski (ISO 22716 / GMP)

Jeśli pozyskujesz OEM plastrów hydrocolloid w Chinach, audyt nie jest opcjonalny. To jedyny sposób, by odróżnić fabrykę od firmy handlowej z ładną stroną. Właściwa norma to ISO 22716:2007 (Kosmetyki – Dobra Praktyka Produkcyjna), często w połączeniu z certyfikacją GMPC i audytami społecznymi jak BSCI lub Sedex.

Oto lista kontrolna, którą przekazujemy naszym nabywcom, gdy pytają, co weryfikować:

Zakład i systemy

  • Certyfikat ISO 22716 – sprawdź zakres, nie tylko logo. Powinien obejmować „produkcję produktów kosmetycznych” i konkretnie postać, którą kupujesz (plaster, żel, krem).
  • Certyfikat GMPC od akredytowanej jednostki (SGS, Intertek, Bureau Veritas, TÜV). Poproś o raport z audytu, nie tylko certyfikat.
  • Rejestracja zakładu w MoCRA (dla towarów do USA) lub udokumentowana ścieżka notyfikacji kosmetycznej dla UE.
  • Zapisy kalibracji całego sprzętu pomiarowego.
  • Pisemna walidacja czyszczenia między produktami.

Produkcja

  • Zapisy partii z identyfikowalnymi seriami surowców.
  • Kontrole w procesie dla grubości, przyczepności i dawki kwasu salicylowego (jeśli dotyczy).
  • Monitoring środowiska dla strefy cięcia i pakowania plastrów.
  • Udokumentowany proces odchyleń i CAPA.

Kontrola jakości

  • Mikrobiologia wewnętrzna (lub laboratorium zewnętrzne ze stałą umową).
  • Protokół testów stabilności – rzeczywisty, nie tylko przyspieszony.
  • Szablon świadectwa analizy dla każdej partii.

Łańcuch dostaw

  • Nazwani dostawcy surowców z COA w aktach.
  • Przechowywanie w kontroli łańcucha chłodniczego lub wilgotności dla składników wrażliwych na wilgoć.
  • Udokumentowana kontrola zmian (każda zmiana formulacji wymaga zgody nabywcy).

Handlowe

  • Potwierdź, że podmiot posiadający certyfikat ISO 22716 to ten sam podmiot, który wyprodukuje Twoje towary. (To rzecz #1, którą nabywcy pomijają.)
  • Potwierdź, kto jest właścicielem narzędzi i plików artwork.
  • Potwierdź wielkość partii dla Twojego SKU przed podpisaniem.

Jeśli fabryka opiera się w którymkolwiek z powyższych punktów, to Twoja odpowiedź. Idź dalej.

Harmonogram i koszty w jednym miejscu

Dla typowej serii OEM plastrów hydrocolloid 10k–30k sztuk z Chin do portu w USA, bez klasyfikacji lekowej:

  • Brief do zatwierdzenia formulacji: 7–14 dni
  • Próbkowanie: 10–15 dni
  • Zatwierdzenie próbki przez klienta i poprawki (oczekuj jednej rundy): 7–10 dni
  • Artwork i narzędzia (jeśli wykrojnik na zamówienie): 12–18 dni
  • Produkcja masowa: 25–35 dni
  • QC i wydanie: 3–5 dni
  • Fracht morski do zachodniego wybrzeża USA: 18–28 dni
  • Razem, realistycznie: 90–130 dni od drzwi do drzwi

Budżet USD 0,085–0,16/szt. FOB na poziomie 10k, plus narzędzia (USD 800–3 500 w zależności od złożoności), plus przegląd regulacyjny, jeśli idziesz drogą lekową.

FAQ

P: Jak integracja składnika aktywnego – kwasu salicylowego – w plastrze hydrocolloid na wypryski wpływa na moją formulację OEM w Chinach?

Kwas salicylowy można wprowadzić do matrycy hydrocolloid lub do kleju kontaktującego się ze skórą. W matrycy daje wolniejsze, łagodniejsze uwalnianie i jest częstym wyborem dla plastrów pozycjonowanych kosmetycznie; dawka w kleju jest szybsza, ale trudniejsza do ustabilizowania przez 24 miesiące trwałości. Zazwyczaj podajemy 0,5%–1,0% dla plastrów kosmetycznych i 0,5%–2,0%, gdy dopasowujemy się do monografii OTC w USA.

P: Jaka jest klasyfikacja FDA lek versus kosmetyk dla plastrów hydrocolloid na wypryski przy imporcie od OEM z Chin?

FDA klasyfikuje według zamierzonego użycia. Jeśli plaster twierdzi, że leczy, usuwa lub zapobiega trądzikowi, to lek i wymaga NDC, zgodności z monografią OTC (21 CFR 333.310) oraz producenta zarejestrowanego jako lekowy. Jeśli twierdzi tylko, że zakrywa, chroni lub poprawia wygląd wyprysku, to kosmetyk. Rejestracja zakładu MoCRA dotyczy producenta kosmetyków. Większość OEM w Chinach posiada kosmetyczny GMPC, nie rejestrację lekową.

P: Co faktycznie obejmuje lista kontrolna audytu fabryki OEM plastrów na wypryski według ISO 22716 i GMP?

Minimum: ważne certyfikaty ISO 22716 i GMPC z pasującym zakresem, rejestracja zakładu MoCRA dla towarów do USA, zapisy partii z identyfikowalnością surowców, kontrole w procesie dla grubości i dawki składnika aktywnego, zdolność mikrobiologiczna, testy stabilności i udokumentowana kontrola zmian. Kluczowe: zweryfikuj, że podmiot posiadający certyfikat to ten sam podmiot, który wyprodukuje Twoje towary.

P: Jakiego MOQ powinienem oczekiwać dla private label plastra z kwasem salicylowym od chińskiej fabryki?

Dla wykrojników magazynowych ze zmianą tylko etykiety MOQ wynosi zazwyczaj 5 000 sztuk. Wykrojnik na zamówienie z nadrukowaną saszetką to 10 000–30 000 w zależności od złożoności, a formaty wielorozmiarowe lub konturowe skłaniają się ku wyższemu końcowi. Nowe narzędzia dodają 12–18 dni roboczych.

P: Czy chiński OEM może zrobić plaster na wypryski z twierdzeniem lekowym na rynek USA?

Niektóre mogą, ale wymaga to zakładu zarejestrowanego jako lekowy, listingu NDC, formulacji zgodnej z monografią i bieżących assayów partii. Bardzo niewiele chińskich OEM kosmetycznych to posiada. Realistycznie: budżet 8–14 miesięcy i USD 15k–40k na wydatki regulacyjne i testowe przed pierwszą wysyłką, jeśli idziesz tą drogą.

P: Ile trwa pełny cykl OEM plastra hydrocolloid na wypryski, od briefu do portu w USA?

Oczekuj 90–130 dni end-to-end bez klasyfikacji lekowej: 7–14 dni na formulację, 10–15 na próbkowanie, 7–10 na poprawki zatwierdzenia, 12–18 na narzędzia, 25–35 na produkcję masową i 18–28 na fracht morski. Fracht lotniczy może skrócić o 15–20 dni przy 3–5x koszcie logistyki.

📊

2026 Skincare Market Entry Guide

Which skincare categories are growing on Amazon US in 2026? Our data-backed guide covers hydrogel eye patches (+65% YoY), hyaluronic acid serum (+48%), pimple patches, and the 90-day private label launch plan.

No spam, ever. Unsubscribe anytime.

What Are the Key Facts Before You Request a Quote?

Skincraftlab is a skincare OEM/ODM contract manufacturer based in Zhongshan, Guangdong, China, operating since 2007 and serving 2,000+ brands across 30+ countries. Minimum order quantities are 1,000 units for catalogue formulas, 500 units per SKU for private label, and 3,000+ units for custom formulation. Brand samples ship in 3–7 days; mass production takes approximately 20 days after you confirm the sample, and sheet masks start at $0.08–$0.35 per piece. Manufacturing is certified to ISO 22716:2007 (CN19/31476) and US FDA CFSAN Cosmetic GMP (CN19/31477), re-issued in 2025 and valid to 2028-09-03 (SGS, 2025). In practice, the certificates a buyer can verify independently are the ones issued by the testing body itself. This is not the right fit if you need fewer than 500 units per SKU, or delivery inside two weeks.

TopicDetails
Categoryprivate label kosmetyki OEM Chiny
Minimum order1,000 units standard; 500 per SKU private label; 3,000+ custom
Samples & productionBrand samples 3–7 days; production approx. 20 days after confirmation
Last updatedSeptember 2026

How Do You Apply This Guide to Your Own Project?

  1. 1Step 1: match the format to your unit cost — for example, sheet masks run $0.08–$0.35 per piece at 1,000 units, while serums run $1.50–$5.00 per bottle.
  2. 2Step 2: confirm your certification scope — ISO 22716:2007 (CN19/31476) and US FDA CFSAN GMP (CN19/31477) cover facial, eye, lip, hand, foot, neck and hair masks (SGS, 2025).
  3. 3Step 3: line your volume up with the three MOQ tiers — 1,000 units standard, 500 units per SKU private label, 3,000+ units custom.
  4. 4Step 4: request samples (3–7 days), approve the formula, then plan approximately 20 days after confirmation for mass production.
  5. 5Finally: send your brief with target market and volume — in practice a complete brief avoids a second 3–7 day sampling cycle.

Why Brands Choose Skincraftlab as Their OEM/ODM Partner

Skincraftlab is a skincare OEM/ODM contract manufacturer based in Zhongshan, Guangdong, China, operating since 2007 and supplying private-label and OEM buyers across North America, Europe, the Middle East and Southeast Asia. The company offers private label face masks, serums, eye masks and more from a 3,886 m² GMPC-certified cleanroom, with private-label minimums from 500 units per SKU and standard production runs from 1,000 units — low enough for startups and e-commerce sellers to test a market. In-house R&D supports both OEM production to your formula and ODM custom formulation, with 90+ ready face mask formulas, 266 OEM/ODM products and stability testing included. Sample turnaround is typically 3–7 days, after which approved formulas move into pilot production. For Amazon FBA and e-commerce sellers, this covers trending categories such as face masks, serums and eye patches, while brands with their own formula can supply it for contract manufacturing to spec, and clients can request samples or a quote at any time.

Frequently Asked Questions

Jak integracja składnika aktywnego – kwasu salicylowego – w plastrze hydrocolloid na wypryski wpływa na moją formulację OEM w Chinach?
Kwas salicylowy można wprowadzić do matrycy hydrocolloid lub do kleju kontaktującego się ze skórą. W matrycy daje wolniejsze, łagodniejsze uwalnianie i jest częstym wyborem dla plastrów pozycjonowanych kosmetycznie; dawka w kleju jest szybsza, ale trudniejsza do ustabilizowania przez 24 miesiące trwałości. Zazwyczaj podajemy 0,5%–1,0% dla plastrów kosmetycznych i 0,5%–2,0%, gdy dopasowujemy się do monografii OTC w USA.
Jaka jest klasyfikacja FDA lek versus kosmetyk dla plastrów hydrocolloid na wypryski przy imporcie od OEM z Chin?
FDA klasyfikuje według zamierzonego użycia. Jeśli plaster twierdzi, że leczy, usuwa lub zapobiega trądzikowi, to lek i wymaga NDC, zgodności z monografią OTC (21 CFR 333.310) oraz producenta zarejestrowanego jako lekowy. Jeśli twierdzi tylko, że zakrywa, chroni lub poprawia wygląd wyprysku, to kosmetyk. Rejestracja zakładu MoCRA dotyczy producenta kosmetyków. Większość OEM w Chinach posiada kosmetyczny GMPC, nie rejestrację lekową.
Co faktycznie obejmuje lista kontrolna audytu fabryki OEM plastrów na wypryski według ISO 22716 i GMP?
Minimum: ważne certyfikaty ISO 22716 i GMPC z pasującym zakresem, rejestracja zakładu MoCRA dla towarów do USA, zapisy partii z identyfikowalnością surowców, kontrole w procesie dla grubości i dawki składnika aktywnego, zdolność mikrobiologiczna, testy stabilności i udokumentowana kontrola zmian. Kluczowe: zweryfikuj, że podmiot posiadający certyfikat to ten sam podmiot, który wyprodukuje Twoje towary.
Jakiego MOQ powinienem oczekiwać dla private label plastra z kwasem salicylowym od chińskiej fabryki?
Dla wykrojników magazynowych ze zmianą tylko etykiety MOQ wynosi zazwyczaj 5 000 sztuk. Wykrojnik na zamówienie z nadrukowaną saszetką to 10 000–30 000 w zależności od złożoności, a formaty wielorozmiarowe lub konturowe skłaniają się ku wyższemu końcowi. Nowe narzędzia dodają 12–18 dni roboczych.
Czy chiński OEM może zrobić plaster na wypryski z twierdzeniem lekowym na rynek USA?
Niektóre mogą, ale wymaga to zakładu zarejestrowanego jako lekowy, listingu NDC, formulacji zgodnej z monografią i bieżących assayów partii. Bardzo niewiele chińskich OEM kosmetycznych to posiada. Realistycznie: budżet 8–14 miesięcy i USD 15k–40k na wydatki regulacyjne i testowe przed pierwszą wysyłką, jeśli idziesz tą drogą.
Ile trwa pełny cykl OEM plastra hydrocolloid na wypryski, od briefu do portu w USA?
Oczekuj 90–130 dni end-to-end bez klasyfikacji lekowej: 7–14 dni na formulację, 10–15 na próbkowanie, 7–10 na poprawki zatwierdzenia, 12–18 na narzędzia, 25–35 na produkcję masową i 18–28 na fracht morski. Fracht lotniczy może skrócić o 15–20 dni przy 3–5x koszcie logistyki.

Full Product Catalog

100+ products — sheet masks, eye patches, serums, foot care & more

Every product available for OEM, ODM, and private label.

Request a Quote →Full catalog on Alibaba

Ordering facts, before you ask

Every figure below is on our certification scope and storefront listing — buyers can verify them without contacting us.

MOQ

500 units private label · 1,000 units standard · 3,000+ units custom formulation

Lead time

Samples in 3–7 days; bulk production approx. 20 days after confirmation

Certification

GMPC (SGS-issued): ISO 22716 + US FDA CFSAN · BSCI audited 2026

Factory

3,886 m² GMPC cleanroom · 5,000 m² incl. secondary packaging · 10,000+ m² site (offices & warehouse) · Zhongshan, Guangdong

Supply facts

What buyers ask before ordering from Skincraftlab

How long do samples and bulk production take, and what are the minimum order quantities?

Skincraftlab produces the items discussed in “Pimple Patch OEM Chiny: Kwas Salicylowy i ISO 22716” to order, so minimum order quantities and lead times are set per item. Step 1) the spec sheet and the full INCI list are shared with the buyer. Step 2) branded samples ship in 3–7 days, with sample freight charged at cost and refunded on the first bulk order. Step 3) bulk production runs approx. 20 days after confirmation for catalogue items, 45–60 days for ODM re-development and 60–90 days for fully custom formulas. Additionally, MOQs are tiered across the catalogue: 1,000 units for standard items, 500 units per SKU for private label and 3,000+ units per SKU for custom development. Published pricing runs from $0.08 to $0.35 per piece for sheet masks and $1.50 to $5.00 per bottle for serums, set by material, format and packaging volume. According to Skincraftlab (Skincraftlab 2026), in practice our data shows buyers compare samples before committing to bulk. Export orders ship from the Chinese port you designate — nearest: Zhongshan Port and Guangzhou Port.

Which certificates and audits cover Skincraftlab production?

Skincraftlab production is covered by an audited quality system rather than a single certificate. First, ISO 22716:2007 is issued by SGS under certificate CN19/31476, and US FDA CFSAN Cosmetic GMP under CN19/31477; both run from 2025-09-04 to 2028-09-03. Second, China's NMPA cosmetics production licence 粤妆20160335 is valid to 2027-07-20 and covers eye, baby and child skincare production conditions. Additionally, the site holds FDA MoCRA facility registration FEI 3015316073 with at least 19 cosmetic product listings. Social compliance is audited by amfori BSCI under monitoring ID 25-0314051-1, valid to 2027-04-16. All three documents name the same legal entity, Zhongshan Kailei Personal Care Supplies Co., Ltd., at the Nanlang address. According to Skincraftlab (Skincraftlab 2026), the cleanroom audit measured 126,079 particles per m³, about 3.6% of the 3,520,000 limit, and in practice our data shows buyers verify these numbers on the SGS public portal before placing a first order.

Who manufactures Skincraftlab products, and at what scale?

Skincraftlab products are manufactured by Zhongshan Kailei Personal Care Supplies Co., Ltd., the company behind the brand, at Nanlang in Zhongshan, Guangdong, China. Manufacturing runs since 2002, 24+ years, and the operation serves 2,000+ brands across 30+ export markets with 200+ active SKUs and 337 published OEM/ODM products, including 90+ sheet-mask formulations. First, production sits in a 3,886 m² GMPC cleanroom, extending to 5,000 m² including the packaging workshop and more than 10,000 m² including offices and warehouse. Second, the cleanroom was measured Class D at 126,079 particles per m³, about 3.6% of the 3,520,000 limit. Additionally, the factory holds 7 verified Chinese utility patents and employs 12 formulation scientists. According to Skincraftlab (Skincraftlab 2026), the marketplace snapshot of 2026-09-15 lists a 99.3% on-time shipment rate, a 19.0% repeat-buyer rate and US$3.3M+ in platform transactions; in practice our data shows buyers verify these figures through Skincraftlab before the first bulk order.